JIRA+CONFLUENCE – Organizacja i zarządzanie projektami IT

Ładowanie Wydarzenia

JIRA+CONFLUENCE – Organizaja i zarządzanie projektami

O Webinarze

W trakcie webinaru uczestnicy dowiedzą się, jak skonfigurować i dostosować to narzędzie do potrzeb swojego zespołu i projektów. Prowadzący przedstawią sposoby na tworzenie i zarządzanie backlogiem, przypisywanie zadań i monitorowanie postępów pracy, a także przedstawi narzędzie Confluence do tworzenia oraz przetrzymywania dokumentacji projektu.
Webinar skierowany jest do menedżerów projektów, liderów zespołów, analityków biznesowych, deweloperów oraz wszystkich osób zainteresowanych efektywnym zarządzaniem projektami przy użyciu narzędzia JIRA.

Zapisz się na webinar

Wyrażam zgodę na udostępnienie wizerunku podczas nagrywania webinaru. Wyrażam zgodę na to, aby moje zdjęcia i nagrania wideo (w przypadku użycia kamery) były wykorzystywane do celów promocyjnych oraz publikacji na stronie internetowej, w mediach społecznościowych oraz w innych materiałach związanych z webinarem. Zapewniam, że jestem świadomy/a, iż moja wypowiedź i wizerunek będą dostępne publicznie i mogą być przetwarzane przez organizatora webinarem

ZgodaNaUdostępnienieWizerunku *
Przejdź do góry