NASZE SZKOLENIA OTWARTE ZWIĄZANE Z ATLASSIAN

Atlassian

JIRA – organizacja i zarządzanie projektami

Celem szkolenia jest dostarczenie uczestnikom praktycznej wiedzy i umiejętności, które pozwolą im wykorzystać pełen potencjał JIRA w kontekście zwinnego zarządzania projektami, w tym metodyk Scrum i Kanban jak i tradycyjnych podejść. .

1950 PLN + VAT

Jira i Confluence skuteczne zarządzanie projektam

Szkolenie Jira i Confluence – skuteczne zarządzanie projektami zostało zaprojektowane w celu dostarczenia kompleksowej wiedzy dotyczącej efektywnego wykorzystania narzędzi JIRA i Confluence w zarządzaniu projektami.

2950 PLN + VAT

Jira Service Management

Uczestnicy będą mieli okazję nauczyć się, jak wykorzystać najlepsze praktyki w zakresie zarządzania projektami i usługami IT, jak również będą mieli możliwość zapoznania się z różnymi narzędziami i technikami stosowanymi w tym obszarze.

2150 PLN + VAT

Confluence – efektywne zarządzanie treścią w organizacji

Szkolenie jest skierowane do osób, które chcą poznać i opanować narzędzie Confluence, które służy do zarządzania wiedzą i dokumentacją w organizacji. Szkolenie ma na celu dostarczenie uczestnikom wiedzy i praktycznych umiejętności, które umożliwią im skuteczne wykorzystanie Confluence w codziennej pracy.

1950 PLN + VAT

JIRA Podstawy

Jest to kurs dla początkujących, szkolenie skupia się na nauczaniu uczestników, jak korzystać z JIRA w celu zarządzania projektami i zadaniem, jak tworzyć zgłoszenia, śledzić postępy projektów, tworzyć raporty i zarządzać zespołami projektowymi.

1750 PLN + VAT

JIRA – STRUCTURE

Podczas szkolenia uczestnicy poznają funkcje JIRA wraz dodatkiem Structure, takie jak tworzenia hierarchii zadań, kontrolowania postępu pracy i dostosowywania widoków czy tworzenie funkcji. Szkolenie prowadzone w formie warsztatów, co pozwala na praktyczne zastosowanie zdobytej wiedzy.

1500 + VAT / OS

Jesteś zainteresowany szkoleniem?

  • Wybierz interesujący Cię temat szkolenia z naszej zróżnicowanej oferty.

  • Zarejestruj się na wybrane szkolenie poprzez naszą stronę internetową.

  • Weź udział w szkoleniu, zdobywaj wiedzę i angażuj się w dyskusje z innymi uczestnikami.

  • Po zakończeniu szkolenia otrzymasz certyfikat uczestnictwa potwierdzający zdobytą wiedzę i umiejętności.

  • Pozostajemy dostępni po zakończeniu szkolenia, aby odpowiedzieć na pytania i pomóc w implementacji zdobytej wiedzy. .